Slunečník na balkon? Žádný problém

Málokdo z nás má to štěstí, že má u svého bytu/domu obrovskou terasu, kam se vejde v podstatě jakýkoli slunečník. Ti, kteří se musí spokojit s malým panelákovým balkónem či terasou, však velikost slunečníku řešit musí. Pokud patříte do druhé skupiny, pak máte štěstí, tento problém jsme totiž vyřešili za vás.

Originální balkónové slunečníky

Některé panelákové byty jsou řešené tak nešťastně, že se do nich ostré sluneční paprsky opírají celý den. Takže pobyt na čerstvém vzduchu na balkoně je během tropických dní bez slunečníku nemyslitelný. A trpí i balkónové květiny či zahrádka. Pokud se nechcete vzdát svého oblíbeného odpoledního kafíčka na terase, pak vám nezbývá než si nějaký ten slunečník v akci pořídit.

S obyčejnými slunečníky bývá často problém kvůli jejich velikosti. Renegad.cz proto nabízí speciální slunečníky určené právě na balkóny. A v čem jsou speciální? V tvaru. Ten je totiž půlkruhový. Takže se v podstatě jedná o poloviční slunečník, kdy rovnou stranu slunečníku lze umístit těsně ke stěně domu, čímž ušetříte spoustu místa. A peněz.

 slunecnik-terakota-3-m

Pár technických údajů

Šířka slunečníku po rozvinutí je 270 cm, výška cca 235 cm a celková váha bez stojanu je 5 kg. Stojan váží 9 kg a má také půlkruhový tvar. Vyrobený je z polyresinu černé barvy a je zdobený elegantním květinovým vzorem.

Slunečník se otevírá a zavírá pomocí ruční kliky a má pět kovových výztuh.

Plachta slunečníku je vyrobená z kvalitního polyesteru (160 g/m2) a barvu si můžete vybrat dle libosti (bílá, béžová, zelená, modrá a terakota).

Zakoupit si můžete samotný zahradní slunečník, podstavec, nebo celý set, který obsahuje slunečník včetně podstavce a navíc i ochranný obal na slunečník. Obal je z voděodolného polyesteru zelené barvy a významně prodlužuje životnost slunečníku. Rozměr složeného slunečníku v ochranném obalu je 170 x 30 x 50 cm.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *